Het Casiotone CT-S1000V-keyboard
Houd er rekening mee dat er op 14 mei geen leveringen worden verzonden vanuit ons magazijn.
Een instrument dat het concept van spelen verandert
Close-up van het zwarte CT-S1000V-keyboard met een iPad ernaast
INTUITON
Een vinger drukt op de songtekstknop van een CTS1000V
Vocal Synthesis – technologie die instrumenten een eigen stem geeft
CREATIVITEIT
fffffRE_A_0417
Dit toetsinstrument zingt net zo intuïtief als jij neuriët
Een man speelt op een CTV1000V-keyboard in een kamer vol muziekuitrusting
CREATIVITEIT
Ontwikkel muziekideeën met de stem van je instrument
Creëer zangsporen direct en zonder speciale apparatuur of kennis
De expressieve kracht van een instrument ontworpen voor realisme
Een breed scala aan effecten voor totale vrijheid van expressie
Natuurlijk wordt de CT-S1000V geleverd met een breed scala aan ingebouwde effecten - 100 in totaal, waaronder een compressor, phaser, vervorming en wah. Er kunnen ketens van vier verschillende effecten worden toegepast op elke toon en dankzij de Active DSP van Casio kunt u effectparameters toewijzen aan de knoppen op het voorpaneel voor dynamische, real-time afstelling. Daarnaast zijn er systeembrede koor-, vertragings- en nagalmeffecten. De flexibiliteit van de effecten is ook opmerkelijk: u kunt onafhankelijke effectketens toewijzen aan elke toon die in een Laag of Splitsing wordt gebruikt, of aan de tonen die worden gebruikt voor de melodie en begeleidende delen. Bovendien kunnen de tonen naadloos worden overgeschakeld terwijl de effectstaart van de vorige toon op natuurlijke wijze wordt voltooid, zonder abrupt te worden afgesneden. Met dit soort aandacht voor detail is de CT-S1000V een ware krachtpatser op het gebied van muzikale expressie.
Compleet met een geluid dat groter is dan het lijkt
Sample je eigen geluiden om je eigen stijl te ontwikkelen
Breid je mogelijkheden uit met aansluitingen voor al je apparaten
Geniet van muziek op jouw manier – waar je ook bent
Sound Samples
ADVANCED TONES
CASIO CLASSIC TONES
Meer functies
  • Arpeggiator: Automatisch akkoordenarpeggio's en andere muzikale frasen genereren.
  • Laag: Combineer twee afzonderlijke tonen voor uitgebreidere uitvoeringsmogelijkheden.
  • Splitsen: Verdeel het keyboard in linker- en rechtersecties met elk een andere toon.
  • Metronoom: Handig voor zowel oefenen als spelen.
  • MIDI-recorder: Neem uw optredens op en speel ze af.
  • Pitchbendwiel: Verander de toonhoogte van noten soepel omhoog of omlaag.
  • Hoofdtelefoonaansluiting: vergeet de wereld om je heen terwijl je speelt.
  • Draagriemhouder: speel met een gitaarriem zonder keyboardstandaard of andere ondergrond.
Specificaties
Keyboard
Aantal toetsen 61
Aanraakrespons: 3 gevoeligheidsniveaus, uit
Geluidsbron
AiX
Polyfonie 64
Tonen
900 (inclusief 100 teksttonen)
Laag
Upper1/2, Lower1
Splitsen:
Ja
Galmpedaal:
Ja
・Vocal Synthesis:
Lyrische tonen: 100 Vooraf ingesteld / Max. 150 Gebruiker
Lyrische toonuitvoeringsmodi: Phrase Mode en Note Mode.
Soorten zangers: 22 vooraf ingesteld / 1 gebruiker
Zanger Formaat: 44,1 kHz, 16 bit, mono
Effecten
Nagalm: 24 (+ voorinstelling voor elke toon) Koor:
Chorus: 12 (+ voorinstelling voor elke toon) Koor:
Vertraging 15 (+ voorinstelling voor elke toon) DSP:
DSP-effect: 100 (+ voorinstelling voor elke toon) Koor:
Master EQ: 10 Vooraf ingesteld + 1 Gebruiker
Volumesynchronisatie-EQ
10 surround
Begeleiding
Aantal ritmes: 243
200 gebruikersritmes: 50
Voorkeuzes met één druk op de knop 243
Metoronoom
Beat Bell: Uit, 1 tot 9 (beats) Tempobereik:
Tempobereik: 20 tot 255
Tik op Tempo: Ja
Arpeggiator
150
Auto Harmonize
12
Nummers:
Songs van gebruiker: 10
Deel uit: Linkerhand, rechterhand, beide handen
Demonummers 2
Nummers afspelen in USB-geheugen (max. 981 nummers)
Registratie
64 opstellingen (4 opstellingen x 16 banken)
Vriesfunctie: Ja
My Set Up-functie
Transpositie
-12 tot +12 halftonen
Octaafverschuiving
ー3 tot +3 octaven
Stemmen:
A4 = 415,5 Hz tot 440,0 Hz tot 465,9 Hz (instelbaar in stappen van 0,1 Hz)
Oosterse toonladder-instelling
Gelijke stemming + 16 variaties
MIDI-recorder
Nummers: 5
Tracks: 6
Geheugencapaciteit: 40.000 Biljetten (per nummer)
Functie voor geluidsvoorbeelden
Invoermethode Audio In / Media (WAV)
Indeling: 44,1 kHz, 16 bit, Stereo Loop-functionaliteit
Lusfunctionaliteit
Pitchbendwiel
0 tot 24 halftonen
Knoppen
3 (voor parameterregeling)
Lcd
Type: Full-dot
Achterlicht: Ja (wit)
Algemeen MIDI
Draadloze functionaliteit
Bluetooth® versie 5.0
AUDIO-profiel: A2DP, ondersteunde codec: SBC
SBC MIDI-profiel: GATT (MIDI over Bluetooth® Low Energy)
Draadloze MIDI- en audioadapter 【WU-BT10】
Verbinding met app
Ondersteunde app: Tekstschepper, CASIO MUSIC SPACE
Terminals
TELEFOONS: Standaard stereo hoofdtelefoonaansluiting (TRS-aansluiting)
Line OUT-aansluitingen (L/MONO, R) Standaard stereo hoofdtelefoonaansluiting (TS-aansluiting)
PEDAAL 1: TS telefoonaansluiting
PEDAAL 2/UITDRUKKING: TRS telefoonaansluiting
AUDIO IN Standaard stereo hoofdtelefoonaansluiting (TRS-aansluiting)
USB type A (NAAR APPARAAT)
Micro USB Type B (NAAR HOST)
Bandpen:
Luidspreker
[13 cm x 6 cm] x 2
Horizontale basreflex: Ja
Versterkers
2,5W + 2,5W
Voeding
Netadapter: AD-A12150LW (DC 12V) Batterijen:
Gebruiksduur batterij: Ongeveer 3 uur continue werking
De werkelijke continue gebruikstijd kan korter zijn vanwege het type batterij,
Energieverbruik
7,5 W
Afmetingen
930x258x91 mm
Gewicht
4,7 kg
Meegeleverde accessoires*6
Muziekstandaard, AC-adapter AD-A12150LW, draadloze MIDI en audio-adapter WU-BT10, bandvergrendeling
Optionele accessoires
* apart verkrijgbaar
EAN-code
In- en uitgangen
1 micro USB type B (NAAR HOST)
2 USB type A (NAAR DEVICE)
3 DC 12V-aansluiting